NAŠE ÚSPĚCHY ZA ROK 2021

II.a III.VT Fisaf Pardubice, 6.-7.11.2021

1.místo Nela Novotná, jednotlivkyně 8-10 let

1.místo Tým Viktorie Kyslingerová, Eliška Kučerová, Vanesa Bosáková, kategorie 8-10let

1.místo Fitness děti, Viktorie Kyslingerová, Eliška Kučerová, Vanesa Bosáková, Nikola Podoubská, Natálie Pavlíková, kategorie 8-10let

1.místo Lea Podoubská, jednotlivkyně 17 a více let

2.místo Nikola Podoubská, jednotlivkyně 11-13 let

2.místo Duo Tereza Repaská, Bára Pertlová, kategorie 11-13let

3.místo Natálie Pavlíková, jednotlivkyně 8-10 let

4.místo Fitness kadet, Bára Divišová, Berenika Lupínková, Sofie Tomčíková, Natálie Fialová, Aneta Závěšická, kategorie 11-13let

14.místo Lilliana Šmatolánová, jednotlivkyně 8-10 let

15.místo Beáta Smetanová, jednotlivkyně 17 a více let

21.místo Lucie Horáková, jednotlivkyně 11-13 let


I.VT České Budějovice, 30.-31.10.2021

2.místo Duo Aneta Moravečková a Adéla Soukupová, kategorie 17 a více let

3.místo Step junior Nela Nájemníková, Aneta Sládečková, Magdaléna Dvořáková, Marie Maršálová, Petra Sedláčková, Emma Chmátalová, Tereza Macůrková, Tereza Komínková, kategorie 14-16let

4.místo Kristýna Kučerová, jednotlivkyně 11-13let

5.místo PA Hawaii, Viktorie Voříšková, Daniela Soukupová, Nikola Smutná, Emma Chmátalová, Nela Nájemníková, kategorie 14-16let

5.místo Fitness kadet Anna Matoušková, Tereza Matoušková, Jana Hudáková, Nicolette Dvořáková, Eliška Soukupová, Natálie Jana Fialová, Lucie Horáková, Kristýna Kučerová, Barbora Pertlová, kategorie 11-13let

6.místo Duo Viktorie Voříšková a Daniela Soukupová, kategorie 14-16let

8.místo Jana Hudáková, jednotlivkyně 11-13let


Žij Pohybem Praha 23.10.2021

2.místo Fitness děti, Viktorie Kyslingerová, Eliška Kučerová, Vanesa Bosáková, Nikola Podoubská, Natálie Pavlíková, kategorie 8-10let


ČMP, ČSH Praha, 23.10.2021

2.místo Formule, Lilliana Šmatolánová, Jasmína Fialová, Andrea Ježková, Karolína Plechatá, Nela Novotná, Michaela Haiderová, Violetta Krychfalushii, Vanda Rusňáková, Adéla Myšková, Eliška Robová


I.VT Ostrava, 16.-17.10.2021

3.místo Duo Aneta Moravečková a Adéla Soukupová, kategorie 17 a více let

3.místo Step junior Nela Nájemníková, Aneta Sládečková, Magdaléna Dvořáková, Marie Maršálová, Petra Sedláčková, Emma Chmátalová, Tereza Macůrková, Tereza Komínková, kategorie 14-16let

4.místo Duo Viktorie Voříšková a Daniela Soukupová, kategorie 14-16let

5.místo Fitness kadet Anna Matoušková, Tereza Matoušková, Jana Hudáková, Nicolette Dvořáková, Eliška Soukupová, Natálie Jana Fialová, Lucie Horáková, Kristýna Kučerová, Barbora Pertlová, kategorie 11-13let

5.místo Kristýna Kučerová, jednotlivkyně 11-13let

6.místo PA Hawaii, Viktorie Voříšková, Daniela Soukupová, Nikola Smutná, Nela Nájemníková, Emma Chmátalová, kategorie 14-16let

12.místo Jana Hudáková, jednotlivkyně 11-13let


BAT Hradec Králové, 17.10.2021

1.místo Formule, Lilliana Šmatolánová, Jasmína Fialová, Andrea Ježková, Karolína Plechatá, Nela Novotná, Michaela Haiderová, Violetta Krychfalushii, Vanda Rusňáková, Adéla Myšková, Eliška Robová


II.a III.VT Fisaf Louny, 9.10.10.2021

1.místo Nela Novotná, jednotlivkyně 8-10 let

1.místo Tým Viktorie Kyslingerová, Eliška Kučerová, Vanesa Bosáková, kategorie 8-10let

2.místo Fitness děti, Viktorie Kyslingerová, Eliška Kučerová, Vanesa Bosáková, Nikola Podoubská, Natálie Pavlíková, kategorie 8-10let

2.místo Nikola Podoubská, jednotlivkyně 11-13let

2.místo Lea Podoubská, jednotlivkyně 17 a více let

4.místo Fitness kadet, Bára Divišová, Berenika Lupínková, Sofie Tomčíková, Natálie Fialová, Aneta Závěšická, kategorie 11-13let

4.místo Natálie Pavlíková, jednotlivkyně 8-10 let

20.místo Lilliana Šmatolánová, jednotlivkyně 8-10 let


MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, PRAHA, 2.-3.10.2021
2.místo Formule, Lilliana Šmatolánová, Jasmína Fialová, Andrea Ježková, Karolína Plechatá, Nela Novotná, Michaela Haiderová, Violetta Krychfalushii, Vanda Rusňáková, Adéla Myšková, Eliška Robová

3.místo Duo Aneta Moravečková a Adéla Soukupová, kategorie 17 a více let

3.místo Duo Viktorie Voříšková a Daniela Soukupová, kategorie 14-16let

3.místo Step junior Nela Nájemníková, Aneta Sládečková, Nikola Smutná, Petra Sedláčková, Emma Chmátalová, Tereza Macůrková, Tereza Komínková, kategorie 14-16let

4.místo Fitness kadet Anna Matoušková, Tereza Matoušková, Jana Hudáková, Nicolette Dvořáková, Eliška Soukupová, Natálie Jana Fialová, Lucie Horáková, Kristýna Kučerová, Barbora Pertlová, kategorie 11-13let

4.místo Fitness senior, Aneta Moravečková,Natálie Králová, Adéla Soukupová, Karolína Landová, Kateřina Martínková, Michal Toman, Sára Herodesová, kategorie 17 a více let

5.místo Kristýna Kučerová, jednotlivkyně 11-13let

6.místo PA Hawaii, Viktorie Voříšková, Daniela Soukupová, Nikola Smutná, Emma Chmátalová, Nela Nájemníková, kategorie 14-16let

12.místo Jana Hudáková, jednotlivkyně 11-13let


BAT Jičín, 2.10.2021

1.místo Formule, Lilliana Šmatolánová, Jasmína Fialová, Andrea Ježková, Karolína Plechatá, Nela Novotná, Michaela Haiderová, Violetta Krychfalushii, Vanda Rusňáková, Adéla Myšková, Eliška Robová


I.VT Plzeň, 25.-26.9.2021

2.místo Duo Anet Moravečková a Adéla Soukupová, kategorie 17 a více let

4.místo Duo Viktorie Voříšková a Daniela Soukupová, kategorie 14-16let

4.místo Fitness kadet, Anna Matoušková, Tereza Matoušková, Jana Hudáková, Nicolette Dvořáková, Eliška Soukupová, Natálie Jana Fialová, Lucie Horáková, Kristýna Kučerová, Barbora Pertlová, kategorie 11-13let

5.místo Fitness senior, Aneta Moravečková,Natálie Králová, Adéla Soukupová, Karolína Landová, Kateřina Martínková, Michal Toman, Sára Herodesová, kategorie 17 a více let


II.a III.VT Fisaf Mladá Boleslav 18.-19.9.2021

1.místo Nela Novotná, jednotlivkyně 8-10 let

1.místo Tým Viktorie Kyslingerová, Eliška Kučerová, Vanesa Bosáková, kategorie 8-10let

1.místo Fitness děti, Viktorie Kyslingerová, Eliška Kučerová, Vanesa Bosáková, Nikola Podoubská, Natálie Pavlíková, kategorie 8-10let

2.místo Duo Tereza Repaská, Bára Pertlová, kategorie 11-13let

2.místo Lea Podoubská, jednotlivkyně 17 a více let

4.místo Fitness kadet, Bára Divišová, Berenika Lupínková, Sofie Tomčíková, Natálie Fialová, Aneta Závěšická, kategorie 11-13let

5.místo Lilliana Šmatolánová, jednotlivkyně 8-10 let

5.místo Nikola Podoubská, jednotlivkyně 11-13 let

10.místo Natálie Pavlíková, jednotlivkyně 8-10 let


II.a III.VT Fisaf Louny, 11.10.2020

1.místo Duo Eliška Soukupová, Lucie Horáková, kategorie 11-13let

1.místo Fitness kadet Madonna - Anna Matoušková, Tereza Matoušková, Jana Hudáková, Nicolette Dvořáková, Eliška Soukupová, Natálie Jana Fialová, Lucie Horáková, Kristýna Kučerová, Barbora Pertlová, kategorie 11-13let

1.místo Tým Viktorie Kyslingerová, Eliška Kučerová, Vanesa Bosáková, kategorie 8-10let

1.místo Step junior, Nela Nájemníková, Aneta Sládečková, Magdaléna Dvořáková, Marie Maršálová, Petra Sedláčková, Emma Chmátalová, Tereza Macůrková, Tereza Komínková, kategorie 14-16let

2.místo Fitness děti, Viktorie Kyslingerová, Eliška Kučerová, Vanesa Bosáková, Nikola Podoubská, Natálie Pavlíková, kategorie 8-10let

3.místo Duo Tereza Repaská, Bára Pertlová, kategorie 11-13let

4.místo Duo Nikola Němečková, Magdaléna Chromá, kategorie 14-16let

5.místo Duo Nikola Nováková, Anna Kulhánková, kategorie 17 a více let

5.místo Tým Berenika Lupínková, Bára Divišová, Aneta Závěšická, kategorie 11-13let

6.místo Fitness kadet, Bára Divišová, Berenika Lupínková, Sofie Tomčíková, Natálie Fialová, Aneta Závěšická, kategorie 11-13let


ČMP Louny, 10.10.2020

3.místo Nela Novotná, jednotlivkyně 8-10let

6.místo Amálka Průšová, jednotlivkyně 7let

7.místo Lilli Šmatolánová, jednotlivkyně 8-10let


I.VT Fisaf Kladno, 4.10.2020

1.místo Tým Lůca Veličková, Adél Soukupová, Michal Toman, kategorie 17 a více let

2.místo PA Hawaii, Viktorie Voříšková, Daniela Soukupová, Nikola Smutná, Nela Nájemníková, Emma Chmátalová, kategorie 14-16let

3.místo tým Viktorie Voříšková, Daniela Soukupová, Jana Hudáková, kategorie 11-13let

3.místo duo Anet Moravečková a Barča Brošová, kategorie 14-16 let

3.místo Fitness junior, Aneta Moravečková, Markéta Ryšavá, Natálie Králová, Adéla Soukupová, Natálie Linhartová, Sabina Šugárová, Lucie Masopustová, kategorie 14-16let

10.místo Týna Kučerová, jednotlivkyně 11-13let

12.místo Sára Herodesová, jednotlivkyně 17 a více let

13.místo Lea Podoubská, jednotlivkyně 14-16let


ČSH a ČMP Semily, 4.10.2020

1.místo a 3.místo Formule Kateřina Pertlová, Lilliana Šmatolánová, Jasmína Fialová, Andrea Ježková, Karolína Plechatá, Nela Novotná, Michaela Haiderová, Valentina Hodanová, Violetta Krychfalushii, Linda Rusňáková, Lucie Kopecká, Antonina Hrubik, Adéla Myšková,Vanda Rusňáková, Eliška Robová

2.místo Nela Novotná, jednotlivkyně 8-10let

5.místo Amálka Průšová, jednotlivkyně 7let


10.místo Lilli Šmatolánová, jednotlivkyně 8-10let
I.VT Fisaf Plzeň, 27.9.2020

3.místo Duo Aneta Moravečková, Bára Brošová, kategorie 14-16let

3.místo tým Viktorie Voříšková, Daniela Soukupová, Jana Hudáková, kategorie 11-13let

8.místo Týna Kučerová, jednotlivkyně 11-13let

10.místo Sára Herodesová, jednotlivkyně 17 a více let

12.místo Lea Podoubská, jednotlivkyně 14-16let


ČSH a ČMP Železný Brod, 26.9.2020

2.místo Formule, Kateřina Pertlová, Lilliana Šmatolánová, Jasmína Fialová, Andrea Ježková, Karolína Plechatá, Nela Novotná, Michaela Haiderová, Valentina Hodanová, Violetta Krychfalushii, Linda Rusňáková, Lucie Kopecká, Antonina Hrubik, Adéla Myšková,Vanda Rusňáková, Eliška Robová

2.místo Nela Novotná, jednotlivkyně 8-10let

5.místo Lilli Šmatolánová, jednotlivkyně 8-10let


II.VT Fisaf Pardubice, 19.-20.9.2020

1.místo Fitness kadet, Anna Matoušková, Tereza Matoušková, Jana Hudáková, Nicolette Dvořáková, Eliška Soukupová, Natálie Jana Fialová, Lucie Horáková, Kristýna Kučerová, Barbora Pertlová, kategorie 11-13let

1.místo Duo Tereza Repaská, Bára Pertlová, kategorie 11-13let

1.místo Step junior, Nela Nájemníková, Aneta Sládečková, Magdaléna Dvořáková, Marie Maršálová, Petra Sedláčková, Emma Chmátalová, Tereza Macůrková, Tereza Komínková, kategorie 14-16let

4.místo Duo Eliška Soukupová, Lucie Horáková, kategorie 11-13let


III.VT Fisaf Pardubice, 19.-20.9.2021

1.místo Tým Viktorie Kyslingerová, Eliška Kučerová, Vanesa Bosáková, kategorie 8-10let

2.místo Duo Nikola Němečková a Magdaléna Chromá, kategorie 14-16let

3.místo Fitness děti, Viktorie Kyslingerová, Eliška Kučerová, Vanesa Bosáková, Nikola Podoubská, Natálie Pavlíková, kategorie 8-10let

4.místo Tým Berenika Lupínková, Bára Divišová, Aneta Závěšická, kategorie 11-13let

5.místo Fitness kadet, Bára Divišová, Berenika Lupínková, Sofie Tomčíková, Natálie Fialová, Aneta Závěšická, kategorie 11-13let

7.místo Duo Viktorie Smutná, Nikola Podoubská, kategorie 8-10let


ČSH a ČMP Poděbrady, 13.9.2020

1.místo ATS Formule Kateřina Pertlová, Lilliana Šmatolánová, Jasmína Fialová, Andrea Ježková, Karolína Plechatá, Nela Novotná, Michaela Haiderová, Valentina Hodanová, Violetta Krychfalushii, Linda Rusňáková, Lucie Kopecká, Antonina Hrubik, Adéla Myšková,Vanda Rusňáková, Eliška Robová

6. místo Lillina Šmatolánová, jednotlivkyně 8-10 let

7. místo Nela Novotná, jednotlivkyně 8-10let


Seznam všech historických výsledků :

PŘIHLÁŠKA